Facebook
Pinterest
Instagram

O nas

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie osłon przeciwsłonecznych i nowoczesnych zadaszeń tarasowych.

Specjalizujemy się w nowoczesnych systemach przeciwsłonecznych i automatyce domowej. Oferujemy ogrody zimowe, zadaszenia ze szkła, pergole aluminiowe, żaluzje fasadowe, rolety, markizy. Dobieramy produkty, które spełniają wysokie wymagania jakościowe i funkcjonalne. Nasz główny obszar działania to Poznań i okolice, ale większe inwestycje realizujemy w całej Polsce. Dla wymagających Klientów zapewniamy pełną obsługę inwestycji. Nasze doświadczone ekipy montażowe są regularnie szkolone w kraju i za granicą, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość realizacji

CO NAS WYRÓŻNIA

1. SZEROKI ZAKRES USŁUG

W Deco Square nie tylko dostarczamy i instalujemy najlepsze rozwiązania produktowe. Oferujemy pełen pakiet usług, od instalacji, serwisu po naprawy i modernizację.

Zapewniamy całościową obsługę projektów wymagających koordynacji prac dodatkowych podwykonawców (elektryków, stolarzy, murarzy).

Pracujemy wyłącznie w oparciu o przeszkolonych i wysoko wykwalifikowanych instalatorów, którzy pracują zgodnie z najwyższymi standardami i z najwyższą starannością.

ULEPSZENIA

Jeśli jesteś gotowy, aby ulepszyć swój stary system, w Deco Square możemy pomóc w przeróbce obsługi z ręcznej na automatyczną, w dodaniu nowych funkcji, takich jak czujniki pogodowe, zdalne sterowanie, oświetlenie, promienniki czy nagłośnienie.

Zapewniamy pełną aktualizację automatyki domowej wraz z poradą eksperta. Dowiedz się, jak dziś najlepiej wykorzystać swoją pergolę czy inny system przeciwsłoneczny

RENOWACJA

Dzięki swojej wiedzy eksperckiej mamy możliwość przeprowadzania napraw i renowacji szerokiej gamy produktów.

Naprawy to również świetna okazja do zmiany, dlatego w Deco Square można między innymi zmienić tkaniny w markizach, dodać oznakowanie firmowe do nowej tkaniny, wymienić pancerz rolety na inny kolor.

Nawet jeśli nie kupowaliście danego systemu u nas, w większości wypadków jesteśmy w stanie pomóc w renowacji.

SERWIS I KONSERWACJA

Jeśli chcesz mieć niskie koszty utrzymania, pokochasz systemy Deco Square, ponieważ wszystkie one wymagają niewielkiej konserwacji.

Podobnie jak w przypadku wszystkich ruchomych części, regularna konserwacja nie tylko zapewnia ciągłą optymalną wydajność, ale także gwarantuje, że Twój system zaciemnienia  będzie Ci dobrze służyć przez wiele lat.

RÓŻNE OPCJE FINANSOWANIA

Zamów dzisiaj, zapłać później.

W Deco Square umożliwiamy realizację projektów z wykorzystaniem różnych opcji ratalnych.

Współpracujemy z Credit Agricole oraz z Alior Bankiem. Chcesz poznać szczegóły, skontaktuj się z nami

2. EKSPERCI OD AUTOMATYKI

ZAUTOMATYZUJ SWÓJ STYL ŻYCIA

Odkryj maksymalny potencjał swoich rolet, markiz i pergoli za pomocą naszej szerokiej gamy pilotów zdalnego sterowania, automatycznych czujników, aplikacji na smartfony i bezprzewodowych systemów integracji domowej.

Obsługa za pomocą zdalnego sterowania lub automatyki domowej zapewnia spokój ducha i komfort, pozwalając na pełną kontrolę markiz i żaluzji bez konieczności fizycznego ciągnięcia, pchania lub obracania systemu. Nasza oferta inteligentnych czujników zapobiega potencjalnemu uszkodzeniu markiz, rolet i pergoli, automatycznie chowając je na wietrze i deszczu.

Partnerstwo z Somfy i innymi producentami automatyki domowej pozwala nam zaoferować rozwiązanie dla każdego domu i firmy.

3. RÓŻNORODNOŚĆ

Nasza bogata ofertanowoczesnych pergoli, żaluzji, markiz, rolet i okiennic dostępna jest w szerokiej gamie rozwiązań, kolorów, tkanin, materiałów, automatyki. Oferując wszechstronny asortyment marek lokalnych i międzynarodowych, możemy przezwyciężyć wszelkie skomplikowane problemy projektowe, aby znaleźć odpowiednie rozwiązania dla naszych klientów

4. JAKOŚĆ PREMIUM

Nic nie zastąpi jakości. Z dumą możemy powiedzieć, że każda część, element, silnik, a nawet nakrętki i śruby są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Każda roleta, markiza lub pergola oferowana w Deco Square została zaprojektowana w celu zapewnienia niezawodności, bezpieczeństwa i długowieczności.

5. ROZWIĄZANIA NA MIARĘ

Każdy projekt jest całkowicie wyjątkowy. Wierzymy, że dobre rozwiązanie osłonowe, to wspólny wysiłek, który zaczyna się od prawdziwego zrozumienia potrzeb, stylu życia i budżetu naszych klientów. Po dogłębnej rozmowie staramy się stworzyć rozwiązanie ukierunkowane na zaspokojenie indywidualnych wymagań klienta, zapewniające sukces projektu od wstępnej koncepcji projektu do instalacji.

6. EKSPERTYZA TECHNICZNA

Nasze dogłębne zrozumienie właściwości materiałów, zastosowań technicznych i standardów branżowych pozwala nam projektować i rozwijać progresywne, inteligentne i trwałe rozwiązania dla naszych cenionych klientów. Stale współpracujemy z architektami i projektantami w celu poprawy wydajności energetycznej i ekologicznej domów i firm.

7. INNOWACJE

Nasza kolekcja produktów stale się rozwija. Przykładamy dużą uwagę do współpracy z producentami stale udoskonalającymi swoje systemy i wprowadzającymi innowacyjne rozwiązania dopasowane do zmieniających się potrzeb rynku. Dzięki temu stale dostarczamy naszym klientom tylko najlepsze, wiodące na rynku, innowacyjne rozwiązania.

8. RZETELNA FIRMA

W Deco Square dbamy o wysokie standardy współpracy. Pracujemy z najlepszymi partnerami w branży. Zdajemy sobie sprawę, że aby być najlepszym w tym, co robimy, musimy polegać na silnych relacjach z naszymi lokalnymi i międzynarodowymi dostawcami. Przez lata zbudowaliśmy silne, długotrwałe relacje partnerskie z naszymi dostawcami i przeszkolonymi specjalistami z branży, aby dostarczać absolutnie najlepsze produkty i porady.

9. GWARANCJE

W Deco Square jesteśmy dumni z dostarczania produktów najwyższej jakości wszystkim naszym klientom.

Większość oferowanych systemów posiada co najmniej 5-letnią gwarancję.

Nasze instalacje są wykonywane przez profesjonalistów zgodnie z wytycznymi branżowymi i są objęte 2-letnią gwarancją wykonania.  

Regularnie uczestniczymy w szkoleniach, treningach montażowych i konsultacjach z producentami w Polsce i zagranicą