Rolety zewnętrzne - duży wybór rolet zewnętrznych | Poznań
Deco

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

tel. 793 90 30 30

tel. 513 90 30 30

tel. 605 55 25 50

rzetelna firma
pomiar

rolety zewnętrzne

rolety zewnętrzne Poznań Deco Square

Rolety zewnętrzne skutecznie chronią przed słońcem i umożliwiają całkowite zaciemnienie pomieszczeń.

Są prostym i wygodnym systemem chroniącym dom przed ciekawskimi spojrzeniami.
Rolety zewnętrzne to doskonale sprawdzają się, jako:

  • zabezpieczenie przed słońcem
  • izolacja termiczna (rolety zewnętrzne bardzo dobrze regulują temperaturę – latem chroniąc przed nadmiernym wygrzaniem pomieszczeń a zimą zapobiegając utracie ciepła)
  • ochrona okien przed wpływami atmosferycznymi: silne wiatry, grad, deszcz – każdy kto choć raz przeżył silną wichurę z krzesłami latającymi po ogrodzie, wie jak ważna jest to zaleta
  • ochrona przed hałasem
  • ochrona przed włamaniem i wandalizmem
  • zabezpieczenie stolarki okiennej

Oferujemy trwałe rolety zewnętrzne w bogatej kolorystyce i najwyższej jakości, dzięki temu będą służyły przez długie lata.

Nasze rolety zewnętrzne mogą stać się ozdobą i charakterystyczną wizytówką domu, mogą też doskonale wtopić się w elewację – w zależności od wybranego modelu i koloru.

Możliwość zastosowania różnych systemów sterowania roletami.

Od najprostszych taśm i sznurków, poprzez systemy półautomatyczne (mechanizm sprężynowy) po napędy elektryczne przewodowe bądź bezprzewodowe i zaawansowane systemy domu inteligentnego ze sterowaniem zdalnym.

Rolety zewnętrzne montujemy w systemie podtynkowym i natynkowym. System podtynkowy montuje się na etapie budowy, bądź większego remontu czy modernizacji budynku. System natynkowy montujemy zazwyczaj w już istniejących budynkach, nad wnęką okienną.