Rolety rzymskie - uniwersalna i elegancka przesłona wnętrz
Deco

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

tel. 793 90 30 30

tel. 513 90 30 30

tel. 605 55 25 50

rzetelna firma
pomiar

rolety rzymskie

rolety rzymskie Poznań Deco Square

Rolety rzymskie

Uniwersalna przesłona każdego wnętrza

Rolety rzymskie stanowią idealne łączenie pomiędzy firaną, a roletą. Dzięki nim można regulować dopływ światła do wnętrza. W zależności od efektu, jaki chcemy osiągnąć można zastosować tkaniny transparentne, rozpraszające światło i zaciemniające.

Rolety rzymskie można montować wewnątrz lub na zewnątrz wnęki okiennej a także bezpośrednio na skrzydle okiennym. Gdy roleta rzymska znajduje się w położeniu uniesionym, zwinięty materiał może blokować fragment górnej części okna, przez co nie jest polecana do bardzo małych lub ciemnych pomieszczeń, w których ważny jest dostęp światła.

Wszystkie oferowane przez nas rolety rzymskie są łatwe do prania i czyszczenia.

Nasze rolety rzymskie mogą być sterowane za pomocą łańcuszka, sznureczka lub elektrycznie (po zastosowaniu odpowiedniego napędu). Możemy też wyposażyć je w sterowanie radiowe z obsługą za pomocą pilota, smartfona lub tabletu.

Wybrane modele rolet rzymskich z naszej oferty

Roleta bez fiszbin.

Roleta z transparentnymi taśmami pionowymi. Model Zalecany jest dla tkanin delikatnych jak woale, organzy itp. Po złożeniu roleta zajmuje około 5 % swojej wysokości plus 5 cm (czyli dla rolety o wysokości 1m = 100*5%+5cm = 10cm). Ten model rolety rzymskiej może być wykonany z falbaną.

Roleta rzymska z fiszbinami z tyłu rolety.

Roleta z fiszbinami poziomymi usztywniającymi konstrukcję, umieszczonymi w taśmie transparentnej naszytej od tyłu rolety. Ten model rolety rzymskiej jest zalecany dla wszystkich tkanin i cieszy się największa popularnością wśród naszych Klientów. Po złożeniu roleta zajmuje około 8 % swojej wysokości plus 10 cm (dla rolety o wysokości 1m = 18cm)

Roleta z fiszbinami w zaszewkach z tyłu rolety.

Roleta rzymska z fiszbinami, umieszczonymi w zaszewkach z tyłu rolety. Ten model jest zalecany dla wszystkich tkanin, jednak nie najeży stosować go przy tkaninach ze wzorem typu kwiaty itp., gdyż zaszewki zabierają kawałek tkaniny i tracimy wzór. Po złożeniu roleta zajmuje około 7 % swojej wysokości plus 7 cm (dla rolety o wysokości 1m = 14cm).

Roleta z fiszbinami w zaszewkach z przodu rolety.

Roleta rzymska z fiszbinami, umieszczonymi w zaszewkach z przodu rolety. Ten model jest zalecany dla wszystkich tkanin, jednak nie najeży stosować go przy tkaninach ze wzorem typu kwiaty itp., gdyż zaszewki zabierają kawałek tkaniny i tracimy wzór. Po złożeniu roleta zajmuje około 7 % swojej wysokości plus 7 cm (dla rolety o wysokości 1m = 14cm).

Roleta fałdowana.

Roleta rzymska z dodatkowymi fałdami, które sprawiają, że roleta po całkowitym opuszczeniu fałduje się na całej wysokości. Maksymalna szerokość rolety w tym modelu to 300cm.

 

Wszystkie oferowane przez nas rolety rzymskie, jak również żaluzje drewniane i aluminiowe, rolety wewnętrzne, czy wertikale stanowią doskonałą i nowoczesną osłonę okienną, która będzie służyć Państwu latami.