Rolety dzień noc: nowoczesne przesłony okienne | Poznań
Deco

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

tel. 793 90 30 30

tel. 513 90 30 30

tel. 605 55 25 50

rzetelna firma
pomiar

rolety dzień noc

rolety dzień noc decosquare Poznań

Rolety dzień noc w Poznaniu

Nowoczesne przesłony okienne

Rolety dzień noc dostępne w naszej ofercie pozwalają płynnie regulować ilość światła docierającego do pomieszczeń dzięki zastosowaniu naprzemiennego układu tkaniny transparentnej i zaciemniającej. Podwójnie prowadzony materiał w poziome pasy pozwala, dzięki różnej absorpcji światła, na dowolne sterowanie dostępem promieni słonecznych do pomieszczenia. Roletę dzień noc można również całkowicie zwinąć.

Zalety rolety dzień noc:
 • elegancki wygląd (roletę można dopasować do stylu każdego pomieszczenia).
 • różne rodzaje montażu.
 • płynna regulacja światła.
 • łatwy montaż i demontaż.
 • estetyczne wykończenia kasetek.
 • różnorodne warianty kolorystyczne materiału.
 • W naszej ofercie znajdą Państwo kolekcję nowoczesnych tkanin w wielu kolorach i wzorach. Dostępne z samohamującym mechanizmem sprężynowym, przyklejane lub przykręcane.

  Wybrane modele rolet dzień noc z naszej oferty

  Roleta MINI

  Model wolnowiszący bez kasety przeznaczony do montażu bezpośrednio na skrzydło okienne. Roleta montowana jest za pomocą specjalnie wyprofilowanych wieszaków. Zastosowanie dodatkowych żyłek prowadzących pozwala na prowadzenie tkaniny wzdłuż linii okna i montaż na oknach uchylnych. Mechanizmy dostępne w kolorach: białym i brązowym i złoty dąb.

  Roleta 23

  Model w aluminiowej kasecie przykręcany do listew przyszybowych. Roleta montowana we wnęce okiennej. Kaseta dostępna jest w kolorze białym, brązowym, oraz w najpopularniejszych kolorach oklein drewnopodobnych.

  Roleta 24

  Najmniejsza na rynku roleta dzień-noc w kasecie. Odstaje od ramy okna o zaledwie 28mm. Montowana jest we wnękę szybową. Kaseta rolety dostępna w kolorze białym, brązowym, oraz w najpopularniejszych kolorach oklein drewnopodobnych.

  Roleta 33

  W kasecie przestrzennej z aluminium, przyklejana do ramy okna lub zawieszana za pomocą wieszaków bezinwazyjnych. Kaseta rolety dostępna w kolorze białym, brązowym, oraz w najpopularniejszych kolorach oklein drewnopodobnych

  Roleta 34

  Mała roleta w aluminiowej kasecie przestrzennej przyklejana do ramy okna lub zawieszana za pomocą wieszaków bezinwazyjnych. Kaseta rolety dostępna jest w kolorze białym, brązowym, oraz w najpopularniejszych kolorach oklein drewnopodobnych.

  Roleta 35

  W kasecie z aluminium przykręcana do ściany lub sufitu. Kaseta rolety dostępna jest w kolorze białym, szarym, kremowym i czarnym. Nie występuje w wersji z prowadnicami. Wymiary kasety 70 mm x 70 mm.

  PCV Normal

  Roleta w kasecie z PCV przyklejana do ramy okna lub montowana za pomocą wieszaków na ramie okna. Po zamontowaniu nie zmniejsza światła szyby. Kaseta rolety dostępna jest wyłącznie w kolorze białym.

  Roleta 30

  Model w kasecie z PCV przyklejany do ramy okna lub montowany za pomocą wieszaków na ramie okna. Po zamontowaniu nie zmniejsza światła szyby. Kaseta rolety dostępna jest wyłącznie w kolorze białym.

  W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz nowoczesnych osłon okiennych, takich jak rolety rzymskie, plisy i żaluzje. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.