Rolety dachowe - przesłony okienne wewnętrzne na okna dachowe
Deco

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

tel. 793 90 30 30

tel. 513 90 30 30

tel. 605 55 25 50

rzetelna firma
pomiar

rolety dachowe

rolety na okna dachowe

Okna dachowe wymagają systemów, które skutecznie ograniczają nadmiar słońca chroniąc poddasze przed nadmiernym przegrzewaniem.

UWAGA! Nowość w naszej ofercie - rolety dachowe Velux i Fakro.

Przesłony zapewniają komfort, dekorują wnętrze, chronią przed hałasem i dają poczucie prywatności. Do wyboru jest kilka możliwych rozwiązań: rolety wewnętrzne, plisy, żaluzje lub zewnętrzne markizy, refleksole bądź system Veranda. Systemy zewnętrzne dużo skuteczniej zabezpieczają poddasze przed przegrzaniem, za to systemy wewnętrzne podnoszą estetykę i dodają charakteru pomieszczeniom.

Rolety na okna dachowe skutecznie rozpraszają i zmiękczają światło słoneczne. Zastosowane w nich mechanizmy zwijające pozwalają na płynną regulację.

W naszej ofercie bogata kolekcja tkanin, od transparentnych poprzez pół-przepuszczające światło do całkowicie zaciemniających, w szerokiej palecie kolorów i deseni.

Rolety są dostępne w kasetce lub bez, z prowadnicami lub z haczykami umożliwiającymi zatrzymanie rolety w trzech pozycjach, dostępne z samohamującym mechanizmem sprężynowym, przyklejane lub przykręcane.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą na plisy, żaluzje, markizy, refleksole i system Veranda.