Przesłony wewnętrzne: plisy - eleganckie przesłony okienne | Poznań
Deco

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

tel. 793 90 30 30

tel. 513 82 93 18

tel. 605 55 25 50

rzetelna firma
pomiar
markilux Brustor lewens   Hormann
 velux logo  fakroheatscope  
seltlogo mol 

plisy

plisy okienne decosquare poznań

Plisy - bardzo elegancki i wszechstronny rodzaj przesłon okiennych,

który skutecznie osłoni pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem. Szeroki wybór tkanin i wyjątkowe walory estetyczne pozwolą na zastosowanie plis, jako jedynej dekoracji okien.

Plisy, dzięki wyjątkowej konstrukcji, pozwalają na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna, przy jednoczesnym przesuwaniu do góry lub w dół. Pasują do wszystkich typów i kształtów okien (np. dachowe, plafonowe, trójkąty, łuki)

W wersji plisy dzień – noc można zastosować dwie tkaniny na jednym oknie (np. na dzień transparentna, na noc blackout ze 100% zaciemnieniem. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest, to że można łączyć ze sobą różne tkaniny, o różnych kolorach i fakturach tworząc wyjątkową dekoracje i wykorzystując 100% funkcjonalności.

Plisy występują w wielu modelach, w tym do nietypowych kształtów okien (trapezów, trójkątów), do okien dachowych i z różnymi sterowaniami.

przykładowe modele plis

Zalety plis:

  • łatwe do czyszczenia w domu
  • plisy przylegają do szyby, nie ograniczając otwierania okien bądź drzwi balkonowych

Tkaniny:

  • wysokiej jakości tkaniny poliestrowe o dobrej izolacji termicznej i przeciwsłonecznej
  • w ofercie tkaniny tradycyjne a także duoplisy o przekroju plastra miodu
  • bogata oferta kolorystyczna, wiele wzorów i struktur
  • do wyboru tkaniny pokryte z jednej strony powłoką perłową, dodatkowo odbijającą promienie słoneczne i chroniącą przed zbytnim nagrzewaniem pomieszczeń; tkaniny o różnej przepuszczalności światła (do 100% zaciemnienia)

Profile plis:

  • profile plis wykonane z aluminium i dostępne w 2 wysokościach: 13 mm i 19mm
  • dostępne kolory: malowane proszkowo - biały, antracyt, beżowy, srebrny mat, brązowy, kremowy malowane proszkowo, anodowane - srebro i czerń lub malowane bądź okleinowane – złoty dąb, orzech, dąb bagienny, winchester, mahoń, szampański i koniakowy
  • możliwość montażu bezinwazyjnego


Nasze plisy mogą być sterowane za pomocą uchwytu montowanego na środku profila, niektóre modele można obsługiwać za pomocą sznurka z mechanizmem samoblokującym. Możemy też wyposażyć je w sterowanie elektryczne a nawet radiowe z obsługą za pomocą pilota, smartfona lub tabletu.