Przesłony wewnętrzne: plisy - eleganckie przesłony okienne | Poznań
Deco

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

tel. 793 90 30 30

tel. 513 90 30 30

tel. 605 55 25 50

rzetelna firma
pomiar

plisy

plisy okienne decosquare poznań

Plisy - bardzo elegancki i wszechstronny rodzaj przesłon okiennych,

który skutecznie osłoni pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem. Szeroki wybór tkanin i wyjątkowe walory estetyczne pozwolą na zastosowanie plis, jako jedynej dekoracji okien.

Plisy, dzięki wyjątkowej konstrukcji, pozwalają na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna, przy jednoczesnym przesuwaniu do góry lub w dół. Pasują do wszystkich typów i kształtów okien (np. dachowe, plafonowe, trójkąty, łuki)

W wersji plisy dzień – noc można zastosować dwie tkaniny na jednym oknie (np. na dzień transparentna, na noc blackout ze 100% zaciemnieniem. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest, to że można łączyć ze sobą różne tkaniny, o różnych kolorach i fakturach tworząc wyjątkową dekoracje i wykorzystując 100% funkcjonalności.

Plisy występują w wielu modelach, w tym do nietypowych kształtów okien (trapezów, trójkątów), do okien dachowych i z różnymi sterowaniami.

przykładowe modele plis

Zalety plis:

  • łatwe do czyszczenia w domu
  • plisy przylegają do szyby, nie ograniczając otwierania okien bądź drzwi balkonowych

Tkaniny:

  • wysokiej jakości tkaniny poliestrowe o dobrej izolacji termicznej i przeciwsłonecznej
  • w ofercie tkaniny tradycyjne a także duoplisy o przekroju plastra miodu
  • bogata oferta kolorystyczna, wiele wzorów i struktur
  • do wyboru tkaniny pokryte z jednej strony powłoką perłową, dodatkowo odbijającą promienie słoneczne i chroniącą przed zbytnim nagrzewaniem pomieszczeń; tkaniny o różnej przepuszczalności światła (do 100% zaciemnienia)

Profile plis:

  • profile plis wykonane z aluminium i dostępne w 2 wysokościach: 13 mm i 19mm
  • dostępne kolory: malowane proszkowo - biały, antracyt, beżowy, srebrny mat, brązowy, kremowy malowane proszkowo, anodowane - srebro i czerń lub malowane bądź okleinowane – złoty dąb, orzech, dąb bagienny, winchester, mahoń, szampański i koniakowy
  • możliwość montażu bezinwazyjnego


Nasze plisy mogą być sterowane za pomocą uchwytu montowanego na środku profila, niektóre modele można obsługiwać za pomocą sznurka z mechanizmem samoblokującym. Możemy też wyposażyć je w sterowanie elektryczne a nawet radiowe z obsługą za pomocą pilota, smartfona lub tabletu.