Facebook
Pinterest
Instagram

01.10.2021

Ekologiczne tkaniny markizowe Weinor

Kategoria:

markizy
Ekologiczne tkaniny markizowe Weinor

Nowe i modne tkaniny produkowane są z troską o środowisko.

ekologiczne tkaniny markizowe
fot.Weinor

Jeśli dbasz o środowisko i przywiązujesz wagę do zrównoważonego rozwoju, z przyjemnością odkryjesz naszą nową kolekcję tkanin do markiz tarasowych produkowanych z materiałów pochodzących z recyclingu – basic blue® by Weinor.

Nowoczesna kolekcja basic blue® marki Weinor, producenta wysokiej jakości markiz, zadaszeń tarasowych, imponuje równowagą środowiskową dzięki tkaninom z recyklingu. Tkaniny produkowane są z włókien pochodzących w 85 procentach z recyklingu PET, przy zachowaniu około 60 procent oszczędności energii i ograniczeniu o 45 procent emisji dwutlenku węgla. Stosowane barwienie przędzalnicze zużywa również około 90 procent mniej wody niż konwencjonalne metody barwienia.

Kolekcję basic blue® można go zobaczyć w salonie Deco Square.

Atrakcyjne wzory i modne kolory

Nowe tkaniny markizowe są nie tylko pro-ekologiczne, ale również charakteryzują się nowoczesnym wyglądem. 16 wzorów w nowej kolekcji obejmuje nowoczesne tkaniny gładkie w subtelnych odcieniach szarości i piasku, a także szare blokowe paski z kolorowymi akcentami oraz nowoczesne interpretacje kreatywnych pasków w jasnych, słonecznych kolorach. To sprawia, że ​​są szczególnie idealne dla miłośników modnego, współczesnego życia na świeżym powietrzu.

Trwała jakość i niezawodna ochrona przed promieniowaniem UV

Nowoczesna kolekcja to niezwykle wytrzymała gama tkanin markizowych opracowana specjalnie do użytku na zewnątrz – Tempotest Starlight blue, certyfikowana zgodnie z uznanym na całym świecie Global Recycled Standard (GRS).

Wysokiej jakości wykończenie ochronne sprawia, że ​​brud nie przywiera do niej, a tkanina markizowa pozostaje  piękna na długo. Certyfikacja zgodnie z Oeko-Tex Standard 100 dowodzi również, że materiał został przetestowany pod kątem szkodliwych substancji i jest nieszkodliwy dla zdrowia. Wysoki współczynnik ochrony przeciwsłonecznej UPF 50+ wskazuje, że 98% promieniowania UV jest blokowane.

Kolekcja została nagrodzona kilkoma prestiżowymi nagrodami międzynarodowymi – Red Dot Design 2021, iF Design Award 2021, R+T Innovation, R+T Special Sustainability Award

Kolekcja basic blue® jest dostępna w markizach Weinor Kubata, Weinor Cassita, Weinor Opal i Weinor Semina