Moskitiery: moskitiery plisowane i rolowane - Deco Square | Poznań
Deco

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

tel. 793 90 30 30

tel. 513 90 30 30

tel. 605 55 25 50

rzetelna firma
pomiar

moskitiery

moskitiery Poznań

Moskitiery, czyli siatki przeciw owadom, to skuteczny sposób na zabezpieczenie pomieszczeń przed owadami.

Moskitiery również ograniczają a w przypadku zastosowania specjalnej siatki zatrzymują, pyłki roślinne oraz kurz, co jest szczególnie istotne dla osób cierpiących na alergie.

Siatki z włókna szklanego o dużej wytrzymałości są montowane na profilach aluminiowych malowanych proszkowo bądź okleinowanych okleiną drewnopodobną. Pozwala to zbliżenie kolorystyki moskitiery do stolarki okiennej. Profile aluminiowe są wysoce odporne na warunki atmosferyczne, co zapewnia długowieczność użytkowania. Moskitiery można zastosować zarówno w otworach okiennych, jak i drzwiowych, pasują do wszystkich systemów stolarki okiennej, zarówno z drewna jak i z PCV.

Modele moskitier, znajdujące się w naszej ofercie:

  • moskitiery zig zag – moskitiera składająca się jak plisa, po złożeniu zajmuje wyjątkowo mało miejsca i nie przesłania światła co jest istotne zimą.
  • moskitiery rolowane – rolowane w pionie i w poziomie – również zajmujące mało miejsca po złożeniu.
  • moskitiery drzwiowe – moskitiera montowana na zawiasach i otwierana uchylnie jak drzwi. W tej moskitierze można zainstalować specjalne wejście dla psa lub kota.
  • moskitiery przesuwne – panele przesuwane w świetle okna
  • moskitiera ramka – najprostszy model moskitiery, montowany na stałe, polecany do okien

Siatki są w kolorze szarym i czarnym, z możliwością nadruku. Oferowane przez nas moskitiery cechuje precyzja wykonania i wysoka jakość wykończenia.

Gwarantujemy fachowy montaż. Działamy na terenie Poznania i okolic. Chętnie doradzimy wybór odpowiednich produktów.

moskitiery plisowane Decosquare Poznań moskitiery plisowane moskitiery rolowane moskitiery drzwiowe Decosquare Poznań moskitiery drzwiowe moskitiery przesuwne Decosquare Poznań moskitiery przesuwne moskitiera ramkowa Decosquare Poznań moskitiera ramkowa