markizy Millenium
Deco

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

tel. 793 90 30 30

tel. 513 90 30 30

tel. 605 55 25 50

rzetelna firma
pomiar

Lewens Look Millenium

Markiza Look Millenium

Niemiecka markiza tarasowa w pełnej kasecie ściśle przylegającej do ściany.

W pełni aluminiowa konstrukcja, w której elementy boczne również wykonane są z aluminium, gwarantuje wysoką estetykę przez wiele lat.
Markiza posiada certyfikat bezpieczeństwa TUV.

Wymiary:

  • Szerokość: 2.5m – 19.5m
  • Wysięg: 1.5m – 4.0 m

Kąt pochyłu: 5° ~ 40°

Montaż: do ściany, do sufitu, do krokwi.

Kolory konstrukcji (lakier proszkowy): 17 kolorów RAL i 6 lakierów strukturalnych w standardzie (w tym najmodniejsze: biały RAL 9016, aluminium eloksalowane E6/EV1 – naturalny srebrny, antracyt czy szare aluminium). Pozostałe kolory RAL dostępne za dopłatą.

Poszycie: kilkadziesiąt wzorów z kolekcji Lewens, produkowanych z najwyższej jakości akrylu farbowanego w dyszy przędzalniczej gwarantujący ultra trwały kolor. W ofercie dostępne są także włoskie poszycia poliestrowe o doskonałych właściwościach: najlepsza ochrona przed słońcem i promieniami UV; intensywne, jaskrawe barwy; doskonała trwałość kolorów i duża odporność na warunki atmosferyczne.

Napęd ręczny – opcjonalny napęd korbowy z przekładnią stożkową

Napęd elektryczny:

  • w standardzie silnik przewodowy Somfy,
  • za dopłatą: silniki radiowe Somfy RTS lub iO, silniki Somfy ze zwijaniem ręcznym (NHK), nadajniki zdalnego sterowania, automatyka pogodowa wiatrowo-słoneczna.

Falbana: dostępna opcjonalnie - 4 typy falban

Bogate doposażenie:

  • Listwa LED z punktowymi reflektorkami, barwa ciepła biała (2800K), z opcją ściemniania i możliwością zdalnego sterowania (opcja dla markiz do o7m szerokości).
  • podpory pionowe z regulacją wysokości
  • promienniki ciepła zapewniające w chłodniejsze dni wygodę i przyjemne ciepło pod markizą

Gwarancja - 2 lata