Markizy markilux: najwyższa jakość markiz - Deco Square | Poznań
Deco

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

tel. 793 90 30 30

tel. 513 90 30 30

tel. 605 55 25 50

rzetelna firma
pomiar

markilux

markizy markilux Poznań

Markilux to produkty najwyższej klasy dla wymagających.

Znana i ceniona na całym świecie niemiecka marka, od ponad 25 lat dopracowuje swoje rozwiązania tak, aby dostarczać najwyższą jakość i przemyślaną technologię.

Wszystkie stelaże są lekkobieżne i długowieczne. Stelaże i elementy mechaniczne są konstruowane i produkowane we własnym zakładzie – pod wymiar z zgodnie z życzeniem klientów.

Innowacyjne poszycia markiz markilux pochodzą z własnego działu wdrożeń i produkcji w ośrodku Emsdetten w Münsterland, gdzie zatrudnionych jest ponad 800 pracowników.

W ofercie bogata kolekcja tkanin – ponad 250 wzorów poszyć z innowacyjnych poliestrowych materiałów hightech sunvas i sunsilk snc. Wszystkie tkaniny produkowane są na najnowocześniejszych maszynach tkackich co wraz ze starannymi kontrolami gwarantuje bezbłędność wyrobu. Certyfikat „Eko-Tex Standard 100” gwarantuje, że poszycie markizy nie zawiera żadnych szkodliwych dla zdrowia barwników lub substancji chemicznych.

Markilux to wyśrubowane wymogi jakościowe

Innowacja
Markizy markilux to nie wytwór przypadku. W każdym z produktów znajdują się innowacje techniczne, potrzebne przy określonym zastosowaniu.

Design
Produkty markilux cechuje ponadczasowy design. Nowoczesność i klasyka łączą się w idealny produkt dla Twojego domu. Dlatego motywem przewodnim markilux jest orientacja na nowoczesną architekturę i design. Granice między wnętrzami i powierzchniami zewnętrznymi coraz bardziej się zacierają, dlatego systemy zacienień odgrywają coraz większą rolę. Ich zadaniem jest łączenie budynków i ogrodów w harmonijne formy i kolory. Aby to zadanie zrealizować firma współpracuje z renomowanymi designerami i tworzy piękne formy z techniki i tkaniny.

Funkcja i dynamika
Technika markilux jest stworzona z myślą o długim funkcjonowaniu. Najwyższe wymogi, jakie muszą spełniać wykorzystywane materiały, zapewniają długoletnie bezawaryjne działanie. Wiele pomysłów można wykorzystać w ramach uzupełnienia wyposażenia, także dla starszych modeli. To gwarantuje bardzo długą żywotność produktów.

Bezpieczeństwo
Sprawdzona jakość z zakładu posiadającego odpowiednie certyfikacje, a także certyfikaty niezależnych instytutów dokumentują zobowiązania jakościowe. Dzięki jedynemu w swoim rodzaju połączeniu wykonawstwa, produkcji tkanin i konstrukcji markiz w jednym zakładzie, powstają produkty, odpowiadające wszelkim wymaganiom.


Oferta markiz

Markizy kasetowe

Wszystkie markizy kasetowe markilux posiadają ochronę przed warunkami atmosferycznymi.
Poszycie markizy i kompletny mechanizm ramion po zwinięciu zamknięte są w kasecie i tym samym nie ulegają niszczeniu.

markizy tarasowe markilux markilux MX-1 markilux markizy tarasowe markilux MX-1 compact markilux markilux 6000 markizy tarasowe markilux markilux ES-1 markizy tarasowe markilux markilux 990 markizy markilux markilux 5010 markizy tarasowe markilux markilux 3300 markilux markizy tarasowe markilux 1710

 

Markizy półkasetowe

Przy markizach półkasetowych kaseta otwarta jest od dołu, zwinięte poszycie chronione jest od góry przez dach.
Nadają się do montażu wszędzie tam gdzie nie jest wymagana całkowita kaseta.

markizy tarasowe markilux markilux 1500 markizy tarasowe markilux markilux 1600 markizy tarasowe markilux markilux 1650

Markizy otwarte

W sytuacjach, gdy miejsce montażu markizy jest osłonięte, np. w niszach zabudowań lub pod występami dachowymi, wykorzystanie markiz otwartych jest dobrym i ekonomicznym rozwiązaniem umożliwiającym ochronę przed promieniami słonecznymi. W modelach markiz tego typu układy mechaniczne i rura nawojowa są odsłonięte.

markizy tarasowe markilux markilux 930 swing markizy tarasowe markilux markilux 1700 markizy tarasowe markilux markilux 1300 basic

Markizy boczne

Idealna osłona boczna przed słońcem, lekkim wiatrem i ciekawskimi spojrzeniami.

markizy markilux markilux 790