Salon z markizami i pergolami | serwis osłon przeciwsłonecznych
Deco

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

tel. 793 90 30 30

tel. 513 82 93 18

tel. 605 55 25 50

rzetelna firma
pomiar
markilux Brustor lewens   Hormann
 velux logo  fakroheatscope  
seltlogo mol 

 

Salon z markizami i pergolami

Prowadzimy salon z markizami, pergolami oraz innymi osłonami przeciwsłonecznymi do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego. Nasza oferta obejmuje również bramy garażowe i wjazdowe. Posiadamy rozbudowany asortyment, w którym na klientów czeka wiele zróżnicowanych modeli przesłon. Znajdą u nas coś dla siebie zarówno miłośnicy nieśmiertelnej klasyki, jak i entuzjaści nowoczesnych rozwiązań. Nie ograniczamy jednak naszej działalności wyłącznie do sprzedaży rolet wewnętrznych i zewnętrznych, plis czy żaluzji. Zapewniamy także usługi w zakresie montażu i serwisu osłon przeciwsłonecznych oraz bram garażowych.

Kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie

Zadbaliśmy o to, aby każdy klient odwiedzający nasz salon mógł liczyć na kompleksową obsługę. Z tego względu zatrudniamy wyłącznie doświadczonych sprzedawców, którzy doskonale znają asortyment i są w stanie doradzić najlepsze rozwiązania. Ponadto klientom mieszkających w promieniu do 30 kilometrów od Poznania oferujemy w pełni darmowe pomiary wraz z wyceną. Skorzystanie z tej opcji pozwala dobrać przesłony, które będą idealnie dopasowane do architektury obiektu oraz konkretnego modelu okien.

Przeprowadzamy montaż zakupionych osłon przeciwsłonecznych i bram garażowych. Instalacją tych elementów zajmuje się nasz zespół złożony z monterów, posiadających wieloletnie praktyczne doświadczenie w tej dziedzinie. Wszystkie prace w tym zakresie wykonywane są szybko i solidnie oraz bardzo dokładnie. Dbamy o wysoką jakość realizacji, kierując się dewizą: „Montujemy jak dla siebie”. Zapewniamy również obsługę posprzedażową w postaci serwisu przesłon i bram.

Asortyment najwyższej jakości

Do asortymentu włączamy wyłącznie produkty najwyższej jakości. Dostępne u nas rolety, żaluzje czy markizy to markowe artykuły tworzone z trwałych i odpornych materiałów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. W efekcie zapewniają one wysoką wygodę użytkowania przez długi czas. W kwestiach jakości nie uznajemy kompromisów, dlatego w naszej ofercie nie znajdziecie żadnych produktów niewiadomego pochodzenia, podróbek znanych producentów czy i chińskich zamienników.

Jako Somfy Expert świadczymy pełne doradztwo w zakresie rozwiązań inteligentnych dla domu (automatyka).