Markizy i pergole Poznań | osłony przeciwsłoneczne
Deco

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

tel. 793 90 30 30

tel. 513 90 30 30

tel. 605 55 25 50

rzetelna firma
pomiar

 

Salon z markizami i pergolami

Prowadzimy salon z markizami, pergolami oraz innymi osłonami przeciwsłonecznymi do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego. Nasza oferta obejmuje również bramy garażowe i wjazdowe. Posiadamy rozbudowany asortyment, w którym na klientów czeka wiele zróżnicowanych modeli przesłon. Znajdą u nas coś dla siebie zarówno miłośnicy nieśmiertelnej klasyki, jak i entuzjaści nowoczesnych rozwiązań. Nie ograniczamy jednak naszej działalności wyłącznie do sprzedaży rolet wewnętrznych i zewnętrznych, plis czy żaluzji. Zapewniamy także usługi w zakresie montażu i serwisu osłon przeciwsłonecznych oraz bram garażowych.

Kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie

Zadbaliśmy o to, aby każdy klient odwiedzający nasz salon mógł liczyć na kompleksową obsługę. Z tego względu zatrudniamy wyłącznie doświadczonych sprzedawców, którzy doskonale znają asortyment i są w stanie doradzić najlepsze rozwiązania. Ponadto klientom mieszkających w promieniu do 30 kilometrów od Poznania oferujemy w pełni darmowe pomiary wraz z wyceną. Skorzystanie z tej opcji pozwala dobrać przesłony, które będą idealnie dopasowane do architektury obiektu oraz konkretnego modelu okien.

Przeprowadzamy montaż zakupionych osłon przeciwsłonecznych i bram garażowych. Instalacją tych elementów zajmuje się nasz zespół złożony z monterów, posiadających wieloletnie praktyczne doświadczenie w tej dziedzinie. Wszystkie prace w tym zakresie wykonywane są szybko i solidnie oraz bardzo dokładnie. Dbamy o wysoką jakość realizacji, kierując się dewizą: „Montujemy jak dla siebie”. Zapewniamy również obsługę posprzedażową w postaci serwisu przesłon i bram.

Asortyment najwyższej jakości

Do asortymentu włączamy wyłącznie produkty najwyższej jakości. Dostępne u nas rolety, żaluzje czy markizy to markowe artykuły tworzone z trwałych i odpornych materiałów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. W efekcie zapewniają one wysoką wygodę użytkowania przez długi czas. W kwestiach jakości nie uznajemy kompromisów, dlatego w naszej ofercie nie znajdziecie żadnych produktów niewiadomego pochodzenia, podróbek znanych producentów czy i chińskich zamienników.

Jako Somfy Expert świadczymy pełne doradztwo w zakresie rozwiązań inteligentnych dla domu (automatyka).