Deco Square: automatyka do bram i przesłon- Hormann | Poznań
Deco

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

tel. 793 90 30 30

tel. 513 90 30 30

tel. 605 55 25 50

rzetelna firma
pomiar

automatyka

Automatyka do bram i przesłon

W Deco Square znajdą Państwo najwyższej jakości rozwiązania z zakresu automatyki do bram i przesłon firm Hormann i Somfy. Oferujemy napędy do bram wjazdowych i garażowych i przesłon.

Wśród rozwiązań do bram znajdą Państwo:

  • Niewidoczne napędy zintegrowane w bramie (idealne przy nowo budowanych bramach uchylnych).
  • Napędy montowane na ramieniu (wykorzystywane przy istniejących bramach wjazdowych).
  • Napędy z cylindrami do dużych i ciężkich bram uchylnych.
  • Napędy podziemne (bez widocznych ramion czy cylindrów).
  • Napędy łańcuchowe lub pasowe do bram garażowych.
  • Napędy rurowe do bram rolowanych.
  • Napędy do bram przesuwnych.

W ofercie napędów do przesłon znajdą Państwo napędy do markiz, refleksol, rolet zewnętrznych, okiennic, rolet wewnętrznych, żaluzji zewnętrznych, żaluzji wewnętrznych, zasłon i ekranów projekcyjnych.

Jako Somfy Expert i autoryzowany dealer Hormann gwarantujemy najwyższą jakość montażu i fachowe doradztwo podczas całego okresu inwestycji.

Szeroki wybór dostępnych sterowań pozwala na optymalne dopasowanie automatyki do Państwa potrzeb - w ofercie zarówno sterowania stacjonarne (przewodowe i bezprzewodowe) jak i mobilne (piloty).

Dzięki naszej ofercie Somfy możliwe jest połączenie wszystkich zautomatyzowanych elementów (bramy i przesłon), a także alarmu, ogrzewania, oświetlenia i urządzeń podłączonych do prądu, w zintegrowany system Domu Inteligentnego.

Dom inteligentny to nie tylko komfort umożliwiający wygodne zarządzanie domem z dowolnego miejsca na świecie za pomocą intuicyjnych aplikacji na smartfon, tablet czy komputer. To także bezpieczeństwo – w każdej chwili można sprawdzić co się dzieje w domu, ułożyć scenariusz działania na czas nieobecności domowników, bądź szybko zareagować w razie zagrożenia np. pożarem. Dom inteligentny to również oszczędności – automatyzacja działania przesłon czy ogrzewania pozwala na utrzymywanie optymalnej temperatury w domu i ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem lub kosztami wynikającymi z użycia klimatyzacji.

napędy Hormann Decosquare Poznań Hormann automatyka Somfy Decosquare Poznań Somfy 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasz główny obszar działania to między innymi:

Poznań, Poznań Grunwald, Poznań Nowe Miasto, Poznań Stare Miasto, Poznań Jeżyce, okolice Poznania: Wysogotowo, Przeźmierowo, Chyby, Skórzewo, Plewiska, Sady, Suchy Las, Komorniki, Luboń, Mosina, Dopiewo, Dopiewiec, Zakrzewo, Dąbrowa, Dąbrówka, Lusowo, Lusówko, Tarnowo Podgórne, Niepruszewo, Ceradz Kościelny, Złotniki, Kiekrz, Czerwonak, Wiry, Czapury, Chmęcice, Szreniawa, Swarzędz, Kobylnica, Borówiec, Tulce, Robakowo, Cerekwica, Stęszew, Puszczykowo, Rogalin, Buk, Grzebienisko, Baranowo, Swadzim, Kobylniki, Rokietnica, Jelonek, Czerwonak, Kórnik, Środa Wielkopolska, Kościan, Śrem ,Środa Wielkopolska, Nowy Tomyśl, Opalenica, Kamionki, Palędzie, Skrzynki, Szczepankowo, Oborniki Wielkopolskie, Sierosław, Daszewice, Zamysłowo