Deco

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

tel. 793 90 30 30

tel. 513 82 93 18

tel. 605 55 25 50

markilux
somfy
Hormann
selt
heatscope
velux logo
fakro

żaluzje zewnętrzne

żaluzje fasadowe zewnętrzne decosquare

Żaluzje zewnętrzne (fasadowe), są stosowane jako zewnętrzne zaciemnienie okien, fasad i dużych przeszkleń.

To znakomita osłona przeciwsłoneczna i doskonała dekoracja budynku.

Żaluzje zewnętrzne nadają fasadom budynków nowoczesny i elegancki charakter. Zapewniają komfort termiczny blokując większość promieni słonecznych wpadających bezpośrednio do wnętrza. Żaluzje fasadowe zabezpieczają pomieszczenia przed przegrzaniem i poprawiają komfort optyczny w pomieszczeniach, a dodatkowo chronią wyposażenie wnętrz przed wyblaknięciem pod wpływem silnego nasłonecznienia.

Możliwość swobodnej regulacji kąta nachylenia listew pozwala na dostosowanie poziomu zaciemnienia do potrzeb użytkowników.

Oferowane przez nas żaluzje produkowane są w dwóch kształtach listew – w wersji C i szerokości 80mm oraz w wersji Z o szerokości 90mm.

Żaluzje zewnętrzne występują z szeroką gamą osłon i dostępnych kolorów. Dodatkowe wyposażenie w napędy i automatykę pogodową pozwoli zwiększyć funkcjonalność. System można podłączyć do sterowania radiowego i systemów domu inteligentnego.

Solidna konstrukcja i wykończenie prowadnic, listew, blach osłonowych i elementów mocujących zapewnia systemowi stabilność i trwałość. Wszystkie komponenty wykorzystywane do produkcji systemu charakteryzują się wysoką wytrzymałością i odpornością na czynniki zewnętrzne.