Deco

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

tel. 793 90 30 30

tel. 513 82 93 18

tel. 605 55 25 50

rzetelna firma
pomiar
markilux lewens somfy Hormann
renson dragon selt heatscope velux logo fakro
logo mol

rolety dzień noc

rolety dzień noc decosquare Poznań

Rolety dzień-noc to nowoczesne przesłony okienne łączące funkcję żaluzji, rolety, firany i zasłony.

Pozwalają płynnie regulować ilość światła docierającego do pomieszczeń dzięki zastosowaniu naprzemiennego układu tkaniny transparentnej i zaciemniającej. Podwójnie prowadzony materiał w poziome pasy pozwala, dzięki różnej absorpcji światła, na dowolne sterowanie dostępem promieni słonecznych do pomieszczenia. Roletę można również całkowicie zwinąć.

W naszej ofercie znajdą Państwo kolekcję nowoczesnych tkanin w wielu kolorach i wzorach. Dostępne z samohamującym mechanizmem sprężynowym. Przyklejane lub przykręcane.

Wybrane modele rolet z naszej oferty

Roleta MINI

Model wolnowiszący bez kasety przeznaczony do montażu bezpośrednio na skrzydło okienne. Roleta montowana jest za pomocą specjalnie wyprofilowanych wieszaków. Zastosowanie dodatkowych żyłek prowadzących pozwala na prowadzenie tkaniny wzdłuż linii okna i montaż na oknach uchylnych. Mechanizmy dostępne w kolorach: białym i brązowym i złoty dąb.

Roleta 23

Model w aluminiowej kasecie przykręcany do listew przyszybowych. Roleta montowana we wnęce okiennej. Kaseta dostępna jest w kolorze białym, brązowym, oraz w najpopularniejszych kolorach oklein drewnopodobnych.

Roleta 24

Najmniejsza na rynku roleta dzień-noc w kasecie. Odstaje od ramy okna o zaledwie 28mm. Montowana jest we wnękę szybową. Kaseta rolety dostępna w kolorze białym, brązowym, oraz w najpopularniejszych kolorach oklein drewnopodobnych.

Roleta 33

W kasecie przestrzennej z aluminium, przyklejana do ramy okna lub zawieszana za pomocą wieszaków bezinwazyjnych. Kaseta rolety dostępna w kolorze białym, brązowym, oraz w najpopularniejszych kolorach oklein drewnopodobnych

Roleta 34

Mała roleta w aluminiowej kasecie przestrzennej przyklejana do ramy okna lub zawieszana za pomocą wieszaków bezinwazyjnych. Kaseta rolety dostępna jest w kolorze białym, brązowym, oraz w najpopularniejszych kolorach oklein drewnopodobnych.

Roleta 35

W kasecie z aluminium przykręcana do ściany lub sufitu. Kaseta rolety dostępna jest w kolorze białym, szarym, kremowym i czarnym. Nie występuje w wersji z prowadnicami. Wymiary kasety 70 mm x 70 mm.

PCV Normal

Roleta w kasecie z PCV przyklejana do ramy okna lub montowana za pomocą wieszaków na ramie okna. Po zamontowaniu nie zmniejsza światła szyby. Kaseta rolety dostępna jest wyłącznie w kolorze białym.

Roleta 30

Model w kasecie z PCV przyklejany do ramy okna lub montowany za pomocą wieszaków na ramie okna. Po zamontowaniu nie zmniejsza światła szyby. Kaseta rolety dostępna jest wyłącznie w kolorze białym.